W miniony weekend nasze dzieciaczki udoskonalały nowo poznaną technikę - linoryt. Linoryt to technika graficzna należąca do technik druku wypukłego. Linoryt podobny jest do drzeworytu wzdłużnego (langowego) z tą różnicą, że rysunek zamiast w drewnie żłobi się w linoleum.
Nad pracą dzieci baczne oko trzymała niezastąpiona Pani Anetka :)
Oto efekty Naszej pracy:

21.09.2019r.
Ostatnie dni wakacji... dla dzieci ostatnie dni "wolności", a w Ośrodku radość ! Nasz wychowanek Dawid kończy 16 lat! Za chwilkę rozpocznie naukę w szkole ponadpodstawowej - to już mężczyzna! Cieszmy się ostatnimi promieniami słońca patrząć na zdjęcia z urodzin, które obchodziliśmy aż przez dwa dni:


Starsi wychowankowie nadal na obozie, a Nasz Tomeczek zwiedza wraz z Panią Izą okolice.
Jeziorko, plac zabaw, a może urokliwy mosteczek w Słupcy.... popatrzmy:)





Podczas gdy starsi wychowankowie spędają wakacja na obozie harcerskim w Pobierowie, najmłodszy z Naszych podopiecznych nabywa nowe umiejętności !!!
Tomuś pokochał jazdę na łyżworolkach. Sami zobaczcie jak świetnie mu to wychodzi:


